"Сердце, отданное детям" - концерт памяти Николая Коломийца / «Серце, присвячене дітям.» - Концерту пам'яті Миколи Коломійця (Л.Пацунова) [2010 г., Хореография, CamRip]


 

[Цитировать]

«Серце, присвячене дітям.» - Концерту пам'яті народного артиста України Миколи Коломійця.
Год выпуска: 2010
Страна: Украина
Жанр: Хореография
Продолжительность: 01:53:17
Перевод: Не требуется
Режиссер: Л.Пацунова
В ролях:
Народний ансамбль танцю «Україна»
дитячо-юнацької хореографічної студії «Щасливе дитинство»

Дніпровського району м. Києва
Хореографія - відмінник освіти України Яценко О.Л.,
Дизайн костюмів - В. Лунік
м. Київ, Національна опера України
6 червня 2010 року
ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА У м. КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УПРАВЛШНЯ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У м. КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ДНШРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У м. КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Художній керівник головний балетмейстер - відмінник освіти України Яценко Ольга Леонідівна
Директор Побежимова Ольга Вікторівна
Адміністратор Хобта Яніна Володимірівна
Педагоги хореографи основних груп ансамблю:
відмінник освіти України - АНІЧКІНА ОЛЕНА КОНСТЯНТИНІВНА
Невгадовський Віктор Іванович,
Ковальов Андрій Павлович,
Плотнікова Ірина Володимірівна.
У концерті беруть участь підготовчі групи ансамблю:
Педагоги - Гудзь Ніна Валентинівна, Невгадовська Лідія Анатоліївна, Жучинська Лариса Іванівна,
Якубовський Василь Андрійович, Сидорко Андрій Вячеславович.
Концертмейстери :
відмінник освіти України Костелецька Ірина Анатоліївна,
Попович Ігор Леонідович,
Лукашова Світлана Вікторівна, Якубовська Оксана Вікторівна, Мовчан Олена Миколаївна.
Юганова Тетяна Сергіївна, Писарева Карина Анатоліївна.
Костюмери :
Тригуб Олена Петрівна, Дедела Валентина Миколаївна.
Програму веде диктор українського телебачення заслужена артистка України Оксана Антонюк
Головний режисер:
доцент НУКІМ, заслужений працівник культури України Л. К. Пацунова
Щиру подяку висловлюємо директорові середньої загальноосвітньої школи № 66 Птіциной Людмилі Степанівні
за надання можливості тренуватись на базі школи.
Основний склад ансамблю:
Аврашко Дмитро Алексеєнко Павло Бабенков Олександр Бабернова Саша Бадешко Олексій Балякіна Віка Бєлодєд Ганна Білан Максим Бобошко Вікторія Бойко Марія Бойченко Анастасія Бойчук Владислав Бойчун Влад Бойчун Максим Бондарева Ганна Брус Віолетта Будаев Антон Будаєв Артем Бушміна Ірина Василенко Вікторія Васильєв Антон Васюта Катерина Власкж Вероніка Вороніна Марія Гаєвський Олег Герасименко Лєра Герасимчук Вероніка Главчев Микита Голубев Олександр Голубнича Вероніка Голубнича Маргарита Горбаєнко Олексій Горюшкін Дмитро Горький Павло Грига Сергій Грицина Данііл Гульнедєєв Олексій Гуренко Володимир Данилюк Марія Даценко Ольга Дедела Вікторія Дедела Денис Демочані Микита Демченко Володимир Дмитрішин Антон Доброволъська Віка
Довгодько Тетяна Долматов Микита Драгомирик Юлія Дубограй Вікторія Дуреко Анастасія Жовтенький Роман Жучинська Тоня Жучинський Святослав Зайцев Іван
Закаблуківська Вікторія Зіненко Лера Іванова Лєра Калоша Костянтин Кардаш Єгор Кирись Олексій Клименко Євген Климко Ганна Климчук Валерій Книженио Юліана Ковревський Олександр Ковтун Олексендр Кожан Лєра Козлова Катерина Козлова Юлія Коломицька Дарина Король Анастасія Костюченко Катерина Костюченко Оксана Кравченко Карина КретовІван Крицева Христина Кротенко Вероніка Кротов Олександр КузеннаХристина Кузьменко Ганна Кузьменко Софія Кулєш Катерина Курбатова Софія Кучер Даша Кушнарьов Ілля Лавринець Ганна Лачужнікова Олена Левчук Катерина Лепьошкін Кирило Лижечко Іван
Лисенков Вадим Лисенкова Яна Лихопій Роман Ліщенко Ігор Луценко Марія Мазур Саша Мазур Яна Майборода Наталя Майборода Олексвандр Майборода Сергій Мархай Дмитро Мархай Людмила Мацан Ганна Мельник Анастасія Микитюк Юлія Мойсієнко Ярослав Морозов Артем Нагула Ліза Надточій Валерія Надточій Вікторія Невгадовська Анастасія Нестеренко Катерина Нестеренко Марія Новикова Анастасія Новикова Даша Осадча Христина Останець Ліза Павленко Станіслав Павшук Crop Панасенко Влада Пархоменко Анастасія Передня Марія Петрик Євген Пікулев Євген Піль Ольга Погибенко Маша Подольська Вероніка Подольська Влада Полігушко Андрій Поляков Максим Попов Дмитро Потапенко Анастасія Пригаровський Гліб Пшеничний Данило Рак Дмитро Рак Михайло
Рибак Дарья Рогова Тетяна Рогульчик Анастасія Рой Валерія Ромашко Валерія Руських Стефанія Савчук Ганна Савчук Алина Салбукова Ліза Самандрось Євген Саржинський Сергій Скаба Олександр С курський Олександр Смага Вадим Соловей Юлія Стародубець Віталій Сташук Олександр Степаненко Поліна Стеценко Вячеслав Тараненко Орест Уманець Олексій Урбанська Надія Урсаки Анастасія Усачов Максим
Федас Олександра Федун Тетяна Фенько Ксенія Харлан Олександр Харлан Ольга Хільчевська Ольга Холод Микита Чернишов Матвій Чіча Мартина Чміль Юлія Чорнуха Дмитро Шараєва Марина Шеремет Олеся Штепа Ганна Юрченко Ганна Юрчук Михайло Яловенко Антоніна Яловенко Наталі Янковий Валерій
Ярко Владислав Ярмак Марія Яценко Євгеній
Треклист:
Ю.Чічіков, вірші М.Пляцковського
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
«Щасливе дитинство»
Виконують молодші групи ансамблю
Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурів композиторів Комлікова Анастасія
Хореографічна композиція «Пам'яті вчителя» Хореографія - відмінник освіти України Яценко О.Л.
Виконують старша , середня та молодша групи ансамблю .
Солісти заслужений артист України, артист Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України Ігор Кирилюк, артист ансамблю збройних сил України Костянтин Калоша
Музика В.Стародубцева «Козацькому роду нема переводу»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця Виконують старша та середня групи хлопців
Музика народна(обробка Д.Ткаченка) «Танок з бубнами»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує середня група ансамблю
Солісти: Главчев Микита, Боботко Вікторія
«Музика народна (обробка Д.Ткаченка) "Ми веселі гуиулята"
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує підготовча група ансамблю. Викладач Невгадовська Л.А.
Музика народна «Веснянка»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує весь склад ансамблю
Музика народна
Молдавський танець «Сербеторязка»
Хореографія народного артиста України М. Гузуна Виконує середня група ансамблю
Музика народна «Угорська сюїта»
Хореографія народного артиста України Микали Коломійця Виконують випускники ансамблю, Соліст Артем Морозов
Музика народна «Єврейська ніжність»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця Виконують старша та підготовча групи.
Педагог Гудзь Н.В.
Музика народна
Іспанський народний танець «Арагонська хота»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує середня група ансамблю. Солісти: Ганна Білодід, Данило Пшеничний.
Музика народна
Хореографічна композиція «Цигани»
Хореографія народного артиста України Микали Коломійця
Виконує старша та підготовча групи ансамблю
Музика В. Стародубцева
«А в чоботях краще» хореографічна картинка
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує середня група ансамблю. Солісти Главчєв Микита, Вороніна Марія
Музика народна «Російський танець»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує весь склад ансамблю
Музичне попурі (обробка Д.Ткаченка) «Дружба найдорожча за все»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує весь склад ансамблю
В. Шаінський
«Антошка» хореографічна композиція
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконує підготовча група ансамблю.
Сопіст: Пригаровсьтй Гліб
Д.Кабалевеький . Л.Майборода, М. Глинка «Морська флотилія»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця Виконують старша та середня група хлопців
Л.Мінкус
Адажіо з балету «Дон Кіхот»
Виконують лауреати міжнародних конкурсів солістка Національної опери України КатеринаХанюкова та прем'єр Національної опери Віктор Ііиук
МГлінка, ДКабалевський, П.Майборода «Шкільний бал»
Хореографія народного артиста України Миколи Коломійця
Виконують старша та підготовча група.
Роль вчительки виконує відмінник освіти України Яценко О.Л.
А.Рибніков, Л.Воінесенський «Сповідь»
Виконують випускники студії - суперфіналіст Всеукраїнського конкурсу «Танцюють всі -2» Гуцал Андрій, артист балету ансамблю збройних сил України Костянтин Калоша, артист балету ансамблю МВС України Ігор Ярема, артист балету ансамблю «Дежа - Вю» В'ячеслав Стеценко
Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів композиторів Комлікова Анастасія «Україна - єдина родина»
Виконується вперше
Качество: CamRip
Формат: AVI
Видео кодек: DivX
Аудио кодек: MPEG Audio
Видео: DivX 5 1920x1080 29.97fps [Stream 00]
Аудио: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo [Stream 01]
"Скриншоты"















[Цитировать]

А как скачать?

[Цитировать]

Владимир1302
Как тут качать... http://teatrix.ru/viewtopic.php?t=12

[Цитировать]

Спасибо! Только очень жаль, что при таком разрешении, такое низкое качество :(


Показать сообщения:    

Текущее время: 04-Дек 11:13

Часовой пояс: UTC + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы к сообщениям
Вы не можете скачивать файлы